google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 17.10.2019
  1 USD
  3.8638
  -0.0296
  1 EUR
  4.2849
  -0.0121
  1 CHF
  3.8902
  -0.0139
  1 GBP
  4.9456
  -0.0154
  1 RUB
  0.0604
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  CLIMAX Portable Machining & Welding Systems POLSKA
  CLIMAX Portable Machining & Welding Systems POLSKA

  CLIMAX Portable Machining & Welding Systems POLSKA


  CLIMAX to wiodący światowy producent przenośnych maszyn do obróbki skrawaniem. Od ponad 50 lat CLIMAX jest liderem branży, którą sam stworzył i rozwija. Aktualnie CLIMAX to połączenie marek i produktów: CLIMAX (przenośnych maszyn do obróbki metali), BO
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Video

  NGLMachining, Mobilne frezowanie płaszczyzn, Regeneracja maszyn i urządzeń okrętowych, Mobilna regeneracja zaworów

  Kompleksowość rozwiązań oferowanych przez CLIMAX pozwalających na realizację krytycznych zadań związanych z produkcją i naprawami w przemyśle, sprawiły że znalazły one swoje zastosowanie w wielu różnych branżach: w tym w przemyśle naftowym i gazowy, górnictwie,  budownictwie konstrukcji wielkogabarytowych oraz przemyśle stoczniowym i offshore.

  CLIMAX to najlepsza relacja jakości do ceny. Ponad 99% oferowanych urządzeń produkowanych jest w USA, gdzie obowiązują najwyższe na świecie normy bezpieczeństwa i jakości. Nasze produkty są produkowane zgodnie z certyfikatem ISO 9001 i spełniają międzynarodowe standardy, w tym certyfikat CE.
   

  CLIMAX to NAJWYŻSZA NA ŚWIECIE WYDAJNOŚĆ

  CLIMAX to najlepsze na Świecie przenośne maszyny do obróbki metali, systemy do automatycznego napawania oraz zaawansowany systemy do testowania zaworów.

  CLIMAX to POŁĄCZENIE MOCY z NIEZAWODNOŚCIĄ

  Przenośne wytaczarki marki CLIMAX są najbardziej kompaktowymi i niezawodnymi jednostkami dostępnymi na rynku. Dzięki nim realizacja nawet najbardziej skomplikowanych obróbek jest stosunkowo prosta i możliwa do realizacji przy zachowaniu najwyższej efektywności. 

  CXLIMAX to NAJWIĘKSZA NA ŚWICIE WYPOŻYCZALNIA

  Climax na całym świecie posiada ponad 2500 jednostek sprzętowych z przeznaczeniem do wypożyczenia. Nie musisz od razu kupować oferowanych przez nas maszyn. Możesz je najpierw wypożyczyć, przetestować  i o ile odpowiedzą pozytywnie na Twoje oczekiwania będziesz mógł je kupić.

  CLIMAX to KOMPLEKSOWE ROZWIZANIE DLA PRZEMYSŁU

  CLIMAX to kompleksowe rozwiązanie dla przemysłu, które z powodzeniem sprawdzają się wszędzie tam gdzie gabaryty elementów konstrukcyjnych jak i ich dostępność stanowią problem w technologii remontowo-produkcyjnej. Wyeliminowanie kosztów transportu przy jednoczesnym rozbudowaniu usługi serwisowej pozwala na znacznie szybsze realizowanie zadań produkcyjnych, a w przypadku awarii; na szybsze przywrócenie ciągłości produkcji.

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.