google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 17.10.2019
  1 USD
  3.8638
  -0.0296
  1 EUR
  4.2849
  -0.0121
  1 CHF
  3.8902
  -0.0139
  1 GBP
  4.9456
  -0.0154
  1 RUB
  0.0604
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • Oferta

  CLIMAX Portable Machining & Welding Systems POLSKA
  CLIMAX Portable Machining & Welding Systems POLSKA

  CLIMAX Portable Machining & Welding Systems POLSKA


  CLIMAX to wiodący światowy producent przenośnych maszyn do obróbki skrawaniem. Od ponad 50 lat CLIMAX jest liderem branży, którą sam stworzył i rozwija. Aktualnie CLIMAX to połączenie marek i produktów: CLIMAX (przenośnych maszyn do obróbki metali), BO
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Video

  Climax BB5000Przenośne wytaczarki CLIMAX (portable line boring machines)

  Przenośne wytaczarki pozwalające na obróbkę średnicy d 1,5 do 80 cali (38,1 do 2030 mm), oferując precyzję i prędkość maszyn stacjonarnych. Specjalnie zaprojektowane uchwyty montażowe, łożyska sferyczne, samocentrujące stożki konfiguracyjne i ruchome jednostki napędu obrotowego oraz posuwu upraszają ustawienia i pozwalają narzędziom na pracę w miejscach zbyt ciasnych dla większości wytaczarek. Wszystkie modele posiadają solidny napęd obrotowy i osiowe systemy posuwu, chromowane wytaczadła precyzyjne oraz wytrzymałe łożyska, z dostępnymi opcjami zasilania elektrycznego, pneumatycznego lub hydraulicznego.

  Climax FF8200Przenośne tokarki kołnierzowe CLIMAX (portable flange facer machines)

  Szeroki zakres solidnych i innowacyjnych tokarek kołnierzowych pozwalających na obróbkę płaszczyzn o średnicy od 5 do 199 cali (127 do 5054 mm). Maszyny o możliwości montażu wewnątrz jak i na zewnętarz obarbianej płaszczyzny. Tokarki pozwalające na obróbkę płaszczyzn czołowych (obróbka z noża lub głowicy frezującej), średnic wewnętrznych, ukosowanie, wykonywanie kanałków pod pierścienie uszczelniające. Maszyny o solidnej, modułowej i sprawdzonej konstrukcji umożlwiającej bezpieczne wykonywanie pracy w pionie oraz poziomie,  w ograniczonych przestrzeniach montażowych.

  PL2000Przeośne tokarki do obróbki czopów CLIMAX (portable lathes)

  Tokarki dedykowane do obróbki czopów / wałów  w zakresie średnic od 1,5 do 24 cali (38 do 610 mm). Maszyny mocowane na czole obrabianego elementu (obróbka z wolnego końca), w ograniczonych przestrzeniach montażowych, Wszędziie tam gddzie nie ma możliwości demontazu oraz transportu obaranego elemntu a obróbka wymaga wyjątkowej precyzji. Maszyny o kompaktowej budowie, niewielkich gabarytach, z możliwością wykorzystania napędu pneumatycznego, elektrycznego lub hydraulicznego. 

   

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.